Start
  |     |    
Kategorie
Dodaj Ogłoszenie
Szukaj
Wizytówki             Miasto  
<< Pokaż wszystkie
Detektyw UB. Licencjonowane Biuro Detektywistyczne !
Kategoria: Usługi / Pozostałe usługi /
Dodane: 13/10/2020 19:34:02
tydzień temu
UB Biuro Detektywistyczne to licencjonowane biuro świadczące usługi zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm. Główna siedziba znajduje się we Wrocławiu, natomiast działania prowadzimy na terenie całego kraju, jak i poza nim. Współpracujemy jedynie z licencjonowanymi i doświadczonymi detektywami oraz wykwalifikowanymi i doświadczonymi psychologami i prawnikami.

Detektywi to już nie mężczyźni w długich płaszczach i kapeluszach z lupą w ręku. Czasy znacznie zmieniły się, a Sherlock Holmes stał się archetypem przeszłości. Dzisiaj, detektywi dysponują profesjonalnym sprzętem elektronicznym i gadżetami, które znacznie ułatwiają im rozwiązanie zagadek. Jeżeli potrzebujesz ich pomocy, zapraszamy do skorzystania z biura detektywistycznego UB.

UB – biuro detektywistyczne dla Każdego!

UB to licencjonowane biuro detektywistyczne, które od lat pomaga ludziom w ich problemach, pracując w obrębie całego kraju, ale również poza jego granicami. W swoich usługach, biuro UB posiada kilka sekcji, między innymi, spraw cywilnych, czyli zakresu prawa pracy, spadkowe czy rodzinne. Inną sekcją są kwestie związane ze sprawami gospodarczymi, a kolejną ze sprawami karnymi. Klienci Umbra mogą się również zdecydować na usługi dodatkowe, takie jak wariograf, badania DNA czy analiza telefonów. Wszystko zależy oczywiście od potrzeb konkretnego klienta. Umbra nie ma sztywnego zakresu działań, ustalenia są dogadywane indywidualnie z każdym, kto zgłosi się po pomoc:
https://webep1.com/c/12163/c9524ffecacc47b4a0f8cb70

Pełna oferta usług finansowo-prawnych! Sprawdż koniecznie:
https://finansowoprawny.blogspot.com

Szukasz konkretnej oferty? Po prostu do mnie napisz! Mam Wszystko!
Kontakt:
Paweł
Telefon:
691352463
Email:

Odsłon: 161

Szukaj Ogłoszeń
Zamieść Ogłoszenie
  Możliwość dodania do 10 zdjęć
  Wyświetlane od 15 dni do 2 miesięcy
  Możliwość dodania ogłoszeń premium
Zarządzaj Ogłoszeniami
TORUŃSKIE OGŁOSZENIA
www.torunskie-ogloszenia.pl
Copyright © 2011